Pts-Cts : 09:30 - 19:00
İcadiye Mah. Sıvacı Ferhat Sok. No:9 Üsküdar/İstanbul
info@makkestetik.com
+905494756255

Meso BB Glow

bb glow

Treatment Info

Treatment Detail

Meso BB Glow kalıcı makyaj etkisiyle 1-1.5 yıl arası cildinizde pürüzsüz bir görünüm sağlar içeriğinde fondöten yoktur . Meso BB bir tedavi serumudur . serbest radikallerin nötralize eder cilt tonunu aydınlatır, melanin üretimini düzenler, gözenekleri sıkılaştırır, akne ve izlerini yok eder. Farklı nedenlerden hasar görmüş dokuyu onarır , dermapen cihazı ile nano başlık kullanılarak uygulanır. Bütün cilt tiplerinde koyu göz halkalarında ve ince kırışıklıklarda, kazayağı çizgilerinde hafif lekelerin giderilmesinde güvenle uygulanır.

 

BB Glow Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

-BB Glow uygulaması yaptırmaya karar vermeden önce birtakım sağlık kriterlerine önem vermek gerekiyor.
Kan hastalığı yaşayanlar, hamileler, emzirme dönemindeki anneler, pıhtılaşma bozukluğu olanlar ve akut bulaşıcı hastalığı olan kişiler için BB Glow işlemi sakıncalıdır. BB Glow’un uygulanacağı yüzeyde ben yoğunluğu, siğilleri ve uçuğu olanların ve egzama, dermatit, sedef hastalığı, epilepsi ve diyabet hastalığı olanların da temkinli olmaları gerekmektedir.
BB Glow uygulamasından 3 hafta öncesine kadar kimyasal peeling, lazer epilasyon, iğneli epilasyon, ağda işlemleri, yağ enjeksiyonu, mezoterapi, botoks dolgu benzeri işlemler yaptırmamış olmaları gerekmektedir. BB Glow işleminden sonraki 24 saat içerisinde yüz bölgesinin su ile hiçbir şekilde temas etmemesi gerekiyor. Herhangi bir kozmetik ürün kullanılmamalı ve terlemeye neden olabilecek aktivitelerde bulunulmamalıdır.
BB Glow işlemini takip eden 3 gün boyunca cilde makyaj uygulanmamalı ve 7 gün içinde de hamama, saunaya, denize gidilmemesi gerekmektedir.